IPTV Kalite
Merhabalar test alabilir miyim?

IPTV Kurulumu

Home / IPTV Kurulumu

VLC PLAYER İPTV KURULUMU
1 – VLC Player’i İndirin
2 – VLC Player’i Açın
3 – Gönderdiğimiz M3U Url yi Kopyalayınız.
4 – VLC Player Sol Üstteki ” ORTAM ” Yazan Yere Tıklayınız.
5 – “AĞ AKIŞI AÇ ” Kısmına Tıklayın.
6 – Açılan Pencereye M3U Urlnizi Yapıştırınız.
7 – “OYNAT” Dediğinizde Kanallarınız Gelecektir.

IOS IPTV KURULUMU Öncelikle AppStore ‘ye Giriniz. GSE SMART İPTV Adlı Uygulamayı Telefonunuza Yada Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist Menüsüne Giriniz. Daha Sonra + Tuşuna Basın. M3U Url Seçeneğini Seçin. Açılan Menüden Üst Kısma İptvsatis Yazınız. Alttaki Kutucuğa Playlist URL‘nizi Giriniz. (Playlist URL’yi Nereden Alacağınızı Aşağıda Belirttim.) Kaydet Tuşuna Basarak İşlemi Tamamlayınız. Tamam Dedikten Sonra İptv Kategorisini Göreceksiniz. Üzerine Tıklayarak Kategorize Edilmiş Kanalları İzlemeye Başlayabilirsiniz.

  1. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde iptv yayınlarını izleyebilmek için GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store (Android) veya App Store (IOS) uygulama marketinden indirin.
  2. GSE Smart IPTV uygulamasını açın ve soldaki menüden Xtream Codes API‘yi tıklayın.
  3. Yeni Ekle (+) düğmesini tıklayın.
  4. Açılan pencereye sırası ile; Herhangi bir isim kısmına IptvTurkisch yazın. http ile başlayan kısma mail adresinizdeki SUNUCU-HOST-URL bilgisini Port ile birlikte yazın. Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi yazıp EKLEMEK butonuna tıklayın ve kaydedin.
  5. Kayıtlı hesabınıza tıklayın. Canlı yayını LIVE üzerinden izleyebilir veya videoyu VOD üzerinden izleyebilirsiniz. İyi Seyirler dilerim!

SMART İPTV KURULUMU Öncelikle Siptv.eu Sitesine Gidiniz. En altta Bulunan Kutucuğa MAC Adresinizi Yazınız. Daha Sonra Delete Tuşuna Tıklayınız. (Cihazdaki Diğer Önceden Yüklediğiniz Kanalların Silinmesini İstemiyorsanız Tıklamayın) Sonra En Üstte Bulunan Kutucuğa Tekrar MAC Adresini Yazın. Daha Sonra Masaüstünde Bulunan M3u Dosyanızı Seçip Upload Seçeneğine Tıklayınız. Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.! İyi Seyirler

MAG Portal iPTV Nasıl Yüklenir? Setting Bölümünden System Setting Kısmına Girin Servers Bölümüne Girin. Portals Kısmını Açın. Portal 1 Veya Portal 2 Name Kısmına Herhangi Bir Şey Yazın. Portal URL Kısmına Size Vereceğimiz Portal Adresi Yazın. Tekrar System Setting Bölüme Gelin. Restart Portal Deyin.

MAG M3U Kurulumu
1 – Emailinize Gönderilen M3U dosyasını bilgisayarınıza indirin.
2 – İnen Dosyayı USB Belleğe Yükleyin
3 – USB Belleği Cihaza Takın
4 – MAG Cihazınızı Açın ve “Home Media” Yazan yere girin.
5 – Takmış Olduğunuz USB Belleğin içine girip İçine atmış olduğunuz Dosyayı Seçin
6 – Ekran’da Uyarı Gelicek. Kumandadan F3 Yazan sarı tuşa basınız.
7 – Kumandadaki Tv Tuşuna Bastığınızda İPTV Listeniz Gelecektir.
8 – USB Belleğinizi Cihazınızdan Çıkartabilirsiniz herhangi bir işlem kalmadı dahaca.
9 – İzlemek istediğiniz Kanalları seçip izlemeye başlaya bilirsiniz.